https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=6458&marko-bagaric=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=6458&marko-bagaric=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=6458&marko-bagaric=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=6458&marko-bagaric=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen je 25. srpnja 1961. godine u Semeljcima. Osnovnu je školu završio u Semeljcima, a srednju u Osijeku.

Diplomirao je 1987. godine na Fakultetu građevinskih znanosti u Zagrebu, te stekao stručni naziv diplomiranog inženjera građevinarstva. Po završetku fakulteta zaposlio se u poduzeću «Cesta» Osijek čiji je bio i stipendist. U navedenom je poduzeću bio rukovoditelj gradilišta do travnja 1991. godine, kada je prešao u Fond za stambeno i komunalno gospodarstvo Općine Đakovo, gdje je zaposlen do 1995. godine.
Od 1995. do 1998. godine bio je pročelnik Upravnog odjela za komunalni sustav grada Đakova, a od siječnja 1998. godine direktor je poduzeća «Cesting» d.o.o. za održavanje cesta u Osijeku i nositelj je nekoliko priznanja za rezultate u gospodarstvu.

Od srpnja 2000. godine do lipnja 2001. bio je župan Osječko-baranjske županije, a od 2003. godine član je Poglavarstva Osječko-baranjske županije.

Član je Predsjedništva i Glavnog odbora Hrvatskog Demokratskog Saveza Slavonije i Baranje.

Oženjen je i otac je dvoje djece.

    Bagarić Marko



..
23.01.1986  Banić Ivan
23.01.1981  Vuković Anđelka
23.01.1974  Hrastović Ana
23.01.1966  Čižmešinkin Davor
23.01.1955  Jančić Marica
23.01.1948  Galić Mirko
23.01.1938  Veselica Vladimir
23.01.1937  Rebić Adalbert