https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=6745&zeljko-vukosav=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Datum i mjesto rođenja:

  • 26. rujna 1954., Murska Sobota, Slovenija

Bračno stanje:

  • oženjen, dvoje djece

Strani jezici:

  • Engleski, portugalski, njemački, slovenski

Obrazovanje:

  • 1988 - magistrirao na poslijediplomskom studiju za znanstveno usavršavanje iz psihologije, Filozofski fakultet, Sveučilište u Zagrebu;
  • 1981 - diplomirao na jednopredmetnom studiju psihologije, Filozofski fakultet, Sveučilište u Zagrebu;

Stručno usavršavanje i stipendije:

  • 2006 - IEDC/Bled School of Management, Bled, Slovenija, Excellence in Public Administration;
  • 2000 - položen savjetnički ispit na Diplomatskoj akademiji Ministarstva vanjskih poslova RH
  • 1999 - Institute of Postgraduate European Studies, College of Europe, Bruges, Belgija;
  • 1998/1999 - Diplomatska akademija, MVP-a RH, Zagreb, IV. Dvomjesečni diplomatski tečaj;
  • 1992 - Diplomatska akademija, Beč, Austrija, Intenzivni tečaj za diplomate;
  • 1992 - Ministarstvo vanjskih poslova RH i Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, tečaj za diplomatsko-konzularne poslove;

Radno iskustvo:

  • 2007 - imenovan izvanrednim i opunomoćenim veleposlanikom RH u Portugalskoj Republici;
  • 2007 - International University of Dubrovnik, predavač;
  • 2005-2007 - Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija RH, glavni mentor;
  • 2005-2007 - Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija RH, Diplomatska akademija, načelnik Odjela za diplomatsko usavršavanje i izdavaštvo;
  • 2004-2005 - Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija RH, opunomoćeni ministar u Diplomatskom protokolu;
  • 2000-2004 - Veleposlanstvo RH u Ljubljani, ministar-savjetnik, zatim opunomoćeni ministar - zamjenik veleposlanika;
  • 1998-2000 - Ministarstvo vanjskih poslova RH, načelnik Odjela za Sjevernu i Zapadnu Europu;
  • 1994-1998 - Veleposlanstvo RH u Lisabonu, diplomatski savjetnik-zamjenik veleposlanika;
  • 1982 - Odsjek za psihologiju, Filozofski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, predavač;

Članstva i funkcije:

  • 1990 - Hrvatsko ergonomsko društvo (HED)
  • 1988-1991 - Hrvatsko psihološko društvo (HPD) - predsjednik
  • 1987-1988 - Hrvatsko psihološko društvo (HPD) - glavni tajnik
  • 1984-1990 - European Science Foundation (ESF) - nacionalni koordinator za longitudinalna istraživanja za područje društvenih i bihevioralnih znanosti
  • 1984 - European Association of Personality Psychology (EAPP) - član-osnivač

    Vukosav Željko



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
18.10.1983  Gorjan Mauro
18.10.1982  Manestar Dino
18.10.1970  Knezović Branko
18.10.1966  Miličević Davor
18.10.1963  Šota Tomislav
18.10.1960  Smrečki Boris
18.10.1959  Kvesić Marko
18.10.1950  Stančić Zdravko
18.10.1949  Kovačić Ivan
18.10.1949  Živanović Luka
18.10.1949  Pavličević Vladimir
18.10.1945  Berić Damjan
18.10.1942  Šimičić Želimir
18.10.1939  Milas Ivan
18.10.1938  Vekić Ivan
18.10.1933  Malogorski Ivan