https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=6750&jovan-vejnovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=6750&jovan-vejnovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=6750&jovan-vejnovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=6750&jovan-vejnovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Godina i mjesto rođenja:

  • 1943., Mokro Polje
Strani jezici:
  • engleski, francuski
Obrazovanje:
  • 1970. - diplomirao na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. 

Radno iskustvo:

  • od 2005. veleposlanik Republike Hrvatske u Socijalističkoj Narodnoj Libijskoj Arapskoj Džamahiriji;
  • 2003.-2005. savjetnik ministra u Ministarstvu za europske integracije;
  • 2001.-2003. I. tajnik za gospodarstvo u Ministarstvu vanjskih poslova Republike Hrvatske;od 2007. veleposlanik Republike Hrvatske u Alžiru;
  • 1989.-1991. podtajnik i savjetnik predsjednika Savezne vlade za vanjsku politiku;
  • 1984.-1989. ministar savjetnik u Ambasadi Jugoslavije u Kairu;
  • 1982.-1984. zamjenik načelnika Uprave za Afriku Saveznog sekretarijata za vanjske poslove;
  • 1978.-1982. savjetnik Ambasade Jugoslavije u Maroku;
  • 1976.-1978. II. tajnik u Upravi za Afriku i Bliski Istok Saveznog sekretarijata za vanjske poslove;
  • 1972.-1976. II. tajnik u Ambasadi Jugoslavije u Alžiru;
  • 1970.-1972. na prijedlog kadrovske komisije Izvršnog Vijeća Hrvatske upućen u Savezni sekretarijat za vanjske poslove.

Javne funkcije:

  • 1998.-2001. tajnik Srpskog Narodnog Vijeća;
  • 1992.-1998. rad u nevladinim organizacijama;

    Vejnović Jovan



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
22.04.1974  Zekanović Hrvoje
22.04.1969  Strizrep Nenad
22.04.1965  Kontić Joško
22.04.1962  Horvat Darko
22.04.1960  Martinić Ivan
22.04.1959  Markov Ante
22.04.1958  Kočiš Ladislav
22.04.1958  Posavec Josip
22.04.1951  Baletić Branka
22.04.1951  Paher Đuro
22.04.1936  Farago Ferenc