https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=6870&marin-stritof=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=6870&marin-stritof=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=6870&marin-stritof=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=6870&marin-stritof=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen 27.05.1977. g.

Živim od rođenja u RH, u naselju Vučilćevo ,Općina Dubravica. 

Nacionalnost: Hrvat    

Pohađao sam osnovnu školu u Dubravici.

Srednja škola:  Zagreb, Elektrostrojarska  (SSS),  

Profesionalno usavršavanje : stručni seminari TOSHIBA , DANFOSS, FSB i sl. (područje rashladna tehnika i klima)

Nekoliko vlastitih patenata iz područja  rashladne i klima tehnike.                                   

Profesionalna karijera:

Zaposlio sam se 1995.godine u obiteljskoj tvrtci FRIGOTERM i radio  do 2000. godine, gotovo na svim poslovima kojima se tvrtka bavi, vezano na rashladnu i klima tehniku.  U međuvremenu 1996-1997 odslužio sam  vojni rok (10 mjeseci).

Vlasnik i direktor obiteljske tvrtke FRIGOTERM postao sam 2000.godine. Tvrtku razvijam i uspješno vodim sve do današnjeg dana 01.04.2013. Tvrtka zapošljava 3-5 djelatnika ovisno o obimu i veličini ugovorenih poslova.

Politička karijera :                                                                            

Član HDZ-a  od 1995 - 20.....                                                                  

Aktivno ulazim u politiku 2006. godine.                                        

Općina Dubravica: Član općinskog Poglavarstva   2006-2009 

Zamjenik općinskog načelnika  2009-2013 g.

Zamjenik općinskog načelnika 2013-2017 g.

    Štritof Marin



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
16.04.1972  Novoselnik Anđelko
16.04.1965  Baradić Željko
16.04.1964  Grčić Branko
16.04.1963  Topolnjak-Halapa Bernardica
16.04.1963  Kolundžić Gordan
16.04.1958  Banjavčić Ivan
16.04.1956  Šimić Željko
16.04.1953  Perinčić Damir
16.04.1950  Pavin Miroslav
16.04.1946  Lalić Nikola
16.04.1945  Puškarić Zvonimir
16.04.1945  Šušak Gojko