https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=7588&ivan-udovicic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=7588&ivan-udovicic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=7588&ivan-udovicic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=7588&ivan-udovicic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen je 9. studenog 1965. u Splitu
Osnovnu školu završio je u Kaštel Novom, a srednju tehničku u Splitu.

Na splitskom FESB-u Diplomirao je 1990. i stekao zvanje inžinjera strojarstva 2004. godine u Zagrebu toj je diplomi pridodao i onu na studiju za sigurnost i postao dipl. ing. sigurnosti. Četiri godine nakon toga stekao je titulu magistra znanosti na Ekonomskom fakultetu u Splitu.Uz redovno obrazovanje pohađao je i tečajeve osnovnih računalnih vještina (Windows,Word,Excel).


Poslovnu karijeru započeo je 1990. kao samostalni obrtnik u ugostiteljstvu, a nastavio kao voditelj tehničkog odjela u Kaštelanskim staklenicima od 1995, do 2005. godine, kada je imenovan za gradonačelnika Kaštela. Po isteku četverogodišnjeg mandata zaposlio se u Županiji Splitsko -dalmatinskoj kao pročelnik odjela za gospodarstvo,razvoj i europske integracije gdje radi i danas. Govori engleski jezik , svakodnevno se služi računalom te ima položen vozački ispit B kategorije.


Dragovoljno je angažiran u lokalnoj zajednici u više klubova i društava. Naime, član je planinarskih društava Malačka, Donja Kaštela te Kozjak, Kaštel Sućurac kao i udruge maslinara iz Kaštela. Aktivno sudjeluje i u radu sportskih klubova kao član uprave Košarkaškog kluba Kaštela te kao predsjednik Odbojkaškog kluba invalida iz Splita. Oženjen je , otac dvije kćeri.

    Udovičić Ivan



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
16.04.1972  Novoselnik Anđelko
16.04.1965  Baradić Željko
16.04.1964  Grčić Branko
16.04.1963  Topolnjak-Halapa Bernardica
16.04.1963  Kolundžić Gordan
16.04.1958  Banjavčić Ivan
16.04.1956  Šimić Željko
16.04.1953  Perinčić Damir
16.04.1950  Pavin Miroslav
16.04.1946  Lalić Nikola
16.04.1945  Puškarić Zvonimir
16.04.1945  Šušak Gojko