https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=8&dane-bjelobaba=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=8&dane-bjelobaba=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=8&dane-bjelobaba=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=8&dane-bjelobaba=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Osnovnu školu završio u Otočcu 1952., a Srednju šumarsku školu u Karlovcu 1956. Školske godine 1956/57 upisao studij na Poljoprivredno-šumarskom fakultetu u Zagrebu, na kojem je apsolvirao 1959/60, a diplomirao na već osamostaljenom Šumarskom fakultetu 3. siječnja 1962. godine.

Poslijediplomski studij upisao je na Šumarskom fakultetu u Zagrebu iz znanstvenog područja: iskorištavanje šuma. Magistrirao je 1985. godine izradivši i obranivši magistarski rad pod naslovom „Komparativno ispitivanje privlačenja tehničke oblovine traktorima u nizini i u prigorju na području Šumskog gospodarstva Mojica Birta, Bjelovar", u kojem je istraživao problematiku privlačenja drva utvrđujući koji traktor i koje metode rada u određenim prilikama imaju prednost.
Radio je u Šumariji Križevci na uzgajanju šuma šest godina, te šest godina na iskorištavanju šuma.
Dana 1. rujna 1975. premješten je u Šumariju Bjelovar na mjesto upravitelja Šumarije.

Godine 1983. godine raspoređen je na mjesto rukovodioca Proizvodno-komercijalno - razvojnog sektora, a nakon restrukturiranja šumskih gospodarstava, postavljenje na radno mjesto direktora OOUR-a Iskorištavanje šuma u Šumskom gospodarstvu Mojica Birta, Bjelovar.

Na radno mjesto savjetnika za iskorištavanje šuma raspoređen je 1991. godine.

Dana 1. prosinca 1992. raspoređen je na radne zadatke revimika u Šumariju Suhopolje, a 1. veljače 1993. odlazi u invalidsku mirovinu.
Tijekom radnoga vijeka bio je dva puta zastupnikom u hrvatskom Saboru, odradivši jedan mandat u SRH i drugi za prvog saziva Sabora u RH.

    Bjelobaba Dane



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
19.07.1971  Vučković Neven
19.07.1966  Zelenika Saša
19.07.1966  Krvar Željko
19.07.1963  Mustapić Smiljan
19.07.1956  Gredičak Davor
19.07.1950  Katunar Anton
19.07.1947  Lovrić Ivan
19.07.1928  Zulić Muhamed