https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=8079&tomislav-boljar=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=8079&tomislav-boljar=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=8079&tomislav-boljar=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=8079&tomislav-boljar=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

 Tomislav Boljar rođen je 03.05.1973. godine, oženjen, otac troje djece. Na izborima 2009. godine izabran je za zamjenika gradonačelnika, a dužnost gradonačelnika obnaša od 2016. godine, nakon smrti dotadašnjeg gradonačelnika Ivana Baršića.

Novi mandat Boljar osvaja na izborima 2017. godine, osvojivši u drugom krugu 60.99 posto glasova.

OBRAZOVANJE

  • 2007 – 2009  – Executive Master of Business Administration, Executive MBA, Cotrugli Business School, akreditirana od strane Association of MBAs
  • 2008              – Certifikat za rad s EU fondovima, Apriori komunikacije i RR&CO. Knowledge Centre Ltd., agencije za komunikacijski menadžment usuradnji s vodećom slovenskom konzultantskom tvrtkom na području nepovratnih sredstava.
  • 2006 – 2007 – Marketing Manager u turizmu, IBIS Business Academy, privatna poslovna škola,  program verificiran od strane ministarstva
  • 2005 – 2006 – Komunikacija s ljudima i medijima, Njemačka zaklada “Friedrich-Naumann-Stifting”
  • 1992 – 1998  – Postavljanje i definiranje ciljeva, gospodarenje mineralnim i energetskim  sirovinama, Rudarsko-geološko-naftni fakultet, Zagreb

RADNO ISKUSTVO

  • veljača 2007 – voditelj Turističke zajednice Grada Duge Rese
  • kolovoz 2005 – veljača 2007 – predsjednik volonter Turističke zajednice Grada Duga Rese
  • kolovoz 2005 – veljača 2007 – direktor prodaje tvrtke Arcus SLO
  • prosinac 2000 – kolovoz 2005 – vlasnik tvrtke za računarstvo i trgovinu Qwert
  • ožujak 2000 – ožujak 2001 – regionalni voditelj tvrtke Eureco

    Boljar Tomislav



..
osoba.php?osoba_id=330&vladimir-seks
 
   
18.10.1983  Gorjan Mauro
18.10.1982  Manestar Dino
18.10.1970  Knezović Branko
18.10.1966  Miličević Davor
18.10.1963  Šota Tomislav
18.10.1960  Smrečki Boris
18.10.1959  Kvesić Marko
18.10.1950  Stančić Zdravko
18.10.1949  Kovačić Ivan
18.10.1949  Živanović Luka
18.10.1949  Pavličević Vladimir
18.10.1945  Berić Damjan
18.10.1942  Šimičić Želimir
18.10.1939  Milas Ivan
18.10.1938  Vekić Ivan
18.10.1933  Malogorski Ivan