https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=8120&misel-jaksic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=8120&misel-jaksic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=8120&misel-jaksic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=8120&misel-jaksic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Mišel Jakšić rođen je u Koprivnici 23. svibnja 1986. godine gdje je 2004. godine završio i srednjoškolsko obrazovanje u Srednjoj ekonomskoj školi. Ekonomski fakultet zagrebačkog Sveučilišta završava 2010. godine. Aktivno se služi engleskim jezikom u govoru i pismu. Profesionalnu karijeru započinje nakon diplome u danskoj kompaniji Hartman. 2012. godine iz Hartmana prelazi u tvornicu komunalne opreme RASCO u Kalinovcu gdje je radio kao analitičar kontrolinga. Od 2013. godine profesionalno obnaša dužnost zamjenika gradonačelnice Vesne Želježnjak. 31. svibnja 2016. godine Vesna Želježnjak podnijela je ostavku na dužnost gradonačelnice Grada Koprivnice te joj je sukladno članku 93. Zakona o lokalnim izborima („Narodne novine" broj 144/12.) tog dana prestao mandat gradonačelnice Grada Koprivnice. Temeljem članka 39. i 40. d Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi, zamjenik koji obnaša dužnost gradonačelnika je Mišel Jakšić koji profesionalno obnaša navedenu dužnost od 1. lipnja 2016. godine do isteka mandata. Prvi legitimni mandat osvaja u drugom krugu izbora 2017., sa osvojenih 59,24 posto glasova. Od 2008. do 2010. godine član je Predsjedništva Foruma mladih SDP-a Hrvatska. Od 2009. do 2013. godine obnašao je dužnost vijećnika gradskog vijeća. Od 2010. do 2014. godine obnašao je dužnost predsjednika Županijskog odbora Foruma mladih SDP-a Koprivničko

    Jakšić Mišel



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
19.08.1987  Kolman Veronika
19.08.1971  Puljak Marijana
19.08.1964  Mičić Zdenko
19.08.1955  Balija Dragan
19.08.1955  Pintarić Kornelija
19.08.1953  Stanimirović Vojislav
19.08.1950  Varjačić Branko
19.08.1937  Katičić Marin