https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=8318&marjan-tomas=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=8318&marjan-tomas=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=8318&marjan-tomas=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=8318&marjan-tomas=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Rođen u Osijeku, 26.03.1985. Završio sam snovnu školu Mate Lovraka u Vladislavcima i zatim Ekonomsku i upravnu školu u Osijeku. Nakon osvojenog prvog mjesta na Državnom natjecanju učenika ekonomskih škola „Savršeni ekonomist“ uz diplomu Ministarstva prosvjete i športa i Zavoda za unaprjeđivanje školstva 2003. godine upisujem Ekonomski fakultet u Osijeku. Uz školovanje sam se i zaposlio te tako sa svojih 18 godina počeo financijski pomagati svoju obitelj. Do nedavno sam radio u marketingu i prodaji za stranu korporaciju METRO C&C te bio zadužen za realizaciju zacrtanih ciljeva u regiji istok Hrvatske.

Od hobija bih izdvojio dugogodišnje volontiranje u Gradskom društvu Crvenog križa Osijek, a od 2013. godine obnašam dužnost predsjednika Općinskog društva Crvenog križa Vladislavci i člana glavnog odbora Gradskog društva Crvenog križa Osijek . Ponosno bi istaknuo da sam bio član udruge «Hrvatski Sokol- počasna sokolska garda» te nosio čin poručnika, a posljednih godina sam vatrogasac prve klase u Dobrovoljnom vatrogasnom društvu Vladislavci. Isto tako veliki sam ljubitelj sporta i dugi niz godina se aktivno bavim nogometnim suđenjem te sam kategoriziran kao savezni nogometni sudac. Do kraja 2012. godine sam bio član Županijskog savjeta mladih Osječko-baranjske županije u sklopu kojeg sam sudjelovao u realizaciji i provođenju mnogih projekata po pitanju mladih. Sudjelovao sam na mnogim projektima i edukacijama od kojih bi istaknuo sudjelovanje na projektima za mlade u Bruxellesu, Strasbourgu, Parizu i Berlinu.

    Tomas Marjan



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
16.04.1972  Novoselnik Anđelko
16.04.1965  Baradić Željko
16.04.1964  Grčić Branko
16.04.1963  Topolnjak-Halapa Bernardica
16.04.1963  Kolundžić Gordan
16.04.1958  Banjavčić Ivan
16.04.1956  Šimić Željko
16.04.1953  Perinčić Damir
16.04.1950  Pavin Miroslav
16.04.1946  Lalić Nikola
16.04.1945  Puškarić Zvonimir
16.04.1945  Šušak Gojko