https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=9193&josip-aladrovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=9193&josip-aladrovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=9193&josip-aladrovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=9193&josip-aladrovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

  • Rođen 10. ožujka 1985. u Požegi
  • Oženjen, otac jednog djeteta

 
Radno iskustvo

  • travanj 2017. – srpanj 2019. – Ravnatelj Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, Zagreb
  • studeni 2016. – travanj 2017. – Regionalni direktor za korporativne klijente Croatia osiguranja d.d.
  • veljača 2016. – studeni 2016. – Pomoćnik direktora Podružnice za korporativne klijente Croatia osiguranja d.d., Zagreb
  • listopad 2014. – veljača 2016. – Regionalni voditelj poslovnih odnosa Croatia osiguranja d.d., Zagreb
  • listopad 2012. – listopad 2014. – Šef odjela za prodaju osiguranja malim i srednjim poduzetnicima Croatia osiguranja d.d., Zagreb
  • travanj 2012. – listopad 2012. – Specijalist za osiguranje Croatia osiguranja d.d., Zagreb
  • svibanj 2009. – travanj 2012. – Savjetnik za prodaju korporativnim klijentima Croatia osiguranja d.d., Zagreb

 
Obrazovanje i osposobljavanje

  • studeni 2011.–veljača 2014. – univ. spec. oec, Poslijediplomski studij "Vodstvo" - Ekonomski fakultet Zagreb, Sveučilište u Zagrebu, Zagreb (Hrvatska)
  • rujan 2004.–svibanj 2009. – Diplomirani ekonomist, Ekonomski fakultet Zagreb, Sveučilište u Zagrebu, Zagreb (Hrvatska)
  • srpanj 2000.–lipanj 2004. – Opća gimnazija Požega, Požega (Hrvatska)

 
Jezici

  • engleski
  • njemački (pasivno)

 
Dodatne informacije

  • Sportske aktivnosti, nogomet, trčanje, skijanje, čitanje stručne literature
  • Članstva Odbor za financije HDZ-a – Predsjednik odbora od travnja 2018.

    Aladrović Josip



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
09.05.1979  Mičević Blaženka
09.05.1974  Hudić Mario
09.05.1966  Vukušić Herman
09.05.1964  Stanić Zvonimir
09.05.1963  Slamek Đurđica
09.05.1958  Damjan Mato
09.05.1958  Rilje Damir
09.05.1954  Vidaković Antun
09.05.1954  Gverić Ante
09.05.1952  Posavec Mladen
09.05.1952  Galinec Izidor
09.05.1947  Buršić Slobodan
09.05.1930  Lovrić Anto