https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=9471&jurica-tomljanovic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=9471&jurica-tomljanovic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=9471&jurica-tomljanovic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=9471&jurica-tomljanovic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Ime i prezime                                Jurica Tomljanović
Datum i mjesto rođenja                04.02.1967., Rijeka, Republika Hrvatska
Bračno stanje                                oženjen, otac dvoje djece

RADNO ISKUSTVO

- Zamjenik gradonačelnika Grada Senja
- Hrvatske šume d.o.o. Zagreb, Voditelj UŠP – Senj od 1998.g.
- Uređivanje šuma od 1996.g. do 1998.g.
- Upravitelj šumarije Krasno od 1992.g. do 1996.g.
- Stručni suradnik od 1989.g. do 1992.g.
- u radnom odnosu od 15.04.1989.g. u Hrvatskim šumama d.o.o. Zagreb do danas

OBRAZOVANJE

- završen Šumarski fakultet u Zagrebu (diplomirao: 31.03.1989.g.) stečena VSS, diplomirani inženjer šumarstva
- završena srednja šumarska škola u Karlovcu (1983.g.), šumarski tehničar

DODATNO OBRAZOVANJE

- položen državni stručni ispit – ovlašteni inženjer šumarstva (Šumarska komora Zagreb)
- položen lovački ispit

 

VJEŠTINE

Informatička znanjaMS Office
Strani jezicinjemački: aktivno
Vozačka dozvolaB i C kategorija

 

POLITIČKA ISKUSTVA

- potpredsjednik GO HDZ-a Senj od 2012.g.
- član ŽO HDZ-a Ličko – senjske županije od 2005.g. do 2009.g.
- član GO HDZ-a Senj od 2004.g.
- gradski vijećnik HDZ-a Grada Senja u tri saziva od 2005.g. do 2016.g.
- član HDZ-a od 1998.g.

 

OSTALE AKTIVNOSTI

- član Hrvatskog Šumarskog Društva ogranak Senj
- član Lovačkog društva „Jarebica“ Senj

    Tomljanović Jurica



..
osoba.php?osoba_id=9882&katarina-peovic
 
osoba.php?osoba_id=6768&josip-kregar
 
osoba.php?osoba_id=3449&zoran-milanovic
 
16.04.1972  Novoselnik Anđelko
16.04.1965  Baradić Željko
16.04.1964  Grčić Branko
16.04.1963  Topolnjak-Halapa Bernardica
16.04.1963  Kolundžić Gordan
16.04.1958  Banjavčić Ivan
16.04.1956  Šimić Željko
16.04.1953  Perinčić Damir
16.04.1950  Pavin Miroslav
16.04.1946  Lalić Nikola
16.04.1945  Puškarić Zvonimir
16.04.1945  Šušak Gojko