https://www.facebook.com/pages/Savjest/215697858559?zivotopisi_osoba_id=977&neven-rimanic=  https://twitter.com/savjest_com?zivotopisi_osoba_id=977&neven-rimanic=  https://www.youtube.com/user/savjestcom?zivotopisi_osoba_id=977&neven-rimanic=  http://savjest.com/savjest_rss.php?zivotopisi_osoba_id=977&neven-rimanic=

SAVJEST osobe

Stvorili smo državu i uništili društvo!

Datum rođenja: 15. kolovoz 1961. u Pazinu

 

Državljanstvo: hrvatsko

 

Stručna sprema: diplomirao 1986. na Fakultetu poljoprivrednih znanosti u Zagrebu na stočarskom usmjerenju sa radom "Tehnologija tova pura"

 

Bračni status: Od rujna 1988. oženjen za Gordanu Vugrinović ekonomisticu iz Zagreba u kojem su braku dobili sina 1989.i kćer 1990.god.

 

Članstvo u stranci: IDS, Istarski demokratski sabor, član od 1995.

 

 

Radno iskustvo:

Prije diplomiranja radio na sezonskim poslovima u tvrtki «Anita» iz Vrsara, tijekom studija putem student servisa često radio u više zagrebačkih tvrtki.

Nakon diplomiranja započeo radni odnos u siječnju 1987. kao asistent pripravnik na Katedri za Govedarstvo i konjogojstvo Odjela za stočarstvo Fakulteta poljoprivrednih znanosti Sveučilišta u Zagrebu. Od 1. kolovoza 1989. prelazi u PPK Pazin kao tehnolog proizvodnje u Klaonici peradi R.O. «Puris». Narednih godina radi na poslovima proizvodnje mesa i prerađevina od mesa na istom mjestu.

Od 1996. vodi P.C. »Klaonica i prerada» Puris d.d. kao direktor proizvodnje.

Nakon izbora 2001. biva izabran za gradonačelnika Grad Pazina, pa započinje radni odnos u Gradskom poglavarstvu Grada Pazina u lipnju iste godine.

Nakon prvog mandata ponovno je izabran 2005.

 

Dodatne aktivnosti:

Aktivan tijekom studija u Klubu studenata Istre u Zagrebu gdje između ostalih aktivnosti obavlja funkciju predsjednika Kluba 1984/85.

Po povratku u Pazin uključuje se u rad lokalne samouprave te je u mandatu 1993.-1997. član Gradskog poglavarstva,

a u mandatu 1997.-2001. zamjenik gradonačelnika Grada Pazina.

Od 1996. do 2000. godine član je Nadzornog odbora Puris d.d., izabran ispred udruge malih dioničara.

Od osnutka Poljoprivrednog zadružnog centra Istra, zadruge iz Pazina, izabran je u više navrata za predsjednika Nadzornog odbora. Član je predsjedništva Udruge gradova u Republici Hrvatskoj i Upravnog odbora Fonda za poljoprivredu Istarske županije.

 

    Rimanić Neven



..
20.01.1975  Vrlić Ivica
20.01.1969  Katalinić Josip
20.01.1966  Beljo Lučić Ružica
20.01.1966  Karakaš Ivan
20.01.1963  Cvitanović Hrvoje
20.01.1962  Ćaleta Stipe
20.01.1959  Štimac Radin Helena
20.01.1952  Špičko Vinko
20.01.1938  Kulišić Josip
20.01.1936  Begić Slavko
20.01.1931  Sančević Zdravko
20.01.1928  Knežević Zdenko